Aalto Jenni

Eläinlääkäri Puh. 08 460 079 Puh. 040 586 8896 jenni.aalto@kalajoki.fi Yksikkö: Eläinlääkärihuolto
Toimipaikka: Kalajoen kaupunki Katajatie 3, 85100, Kalajoki
+ Näytä kaikki tiedot

Aalto Laura

fysioterapeutti Puh. 044 4691 782 laura.aalto@kalajoki.fi Yksikkö: Himangan kuntoutus
Toimipaikka: Kalajoen kaupunki Kannuskyläntie 14, 68100, Himanka
+ Näytä kaikki tiedot

Ainali Kristina

Palvelutyöntekijä Puh. 044 4691 864 kristina.ainali@kalajoki.fi Yksikkö: Raumankarin koulu, Ruokapalvelut
Toimipaikka: Kalajoen kaupunki Leipämäentie 8, 68100, Himanka
+ Näytä kaikki tiedot

Ainali Minna

Koulunkäynninohjaaja Puh. 044 4691 313 minna.ainali@kalajoki.fi Yksikkö: Tyngän aluekoulu
Toimipaikka: Kalajoen kaupunki Tilvistie 33, 85140, Tynkä
+ Näytä kaikki tiedot

Aksila Minna

Koulunkäyntiavustaja Puh. 044 4691 758 minna.aksila@kalajoki.fi Yksikkö: Vuorenkallion koulu
Toimipaikka: Kalajoen kaupunki Nikkarintie 15, 85100, Kalajoki
+ Näytä kaikki tiedot

Aksila Tanja

psykiatrinen sairaanhoitaja Puh. 040 6730 325 tanja.aksila@kalajoki.fi Yksikkö: Mielenterveys- ja päihdetyö Osviitta
Toimipaikka: Kalajoen kaupunki Kalajoentie 5, 85100, Kalajoki
+ Näytä kaikki tiedot

Alajoki Maija

Ohjaaja, keittiöryhmä Puh. 044 4691 337 maija.alajoki@kalajoki.fi Yksikkö: Maakari
Toimipaikka: Kalajoen kaupunki Mehtäkyläntie 58, 85100, Kalajoki
+ Näytä kaikki tiedot

Alamaa Raija

Lähihoitaja Puh. (06) 878 8188 raija.alamaa@kalajoki.fi Yksikkö: Maininki
Toimipaikka: Kalajoen kaupunki Kannuskyläntie 14, 68100, Himanka
+ Näytä kaikki tiedot